Diagnostyka
Przychodnia Lekarska
Rehabilitacja
Psychologia
Informacje: 692 297 274  zakladopieki@akcemed.pl

O Zakładzie

Zakład Opieki i Rehabilitacji Akademickiego Centrum Medycznego przeznaczony jest dla osób z różnymi schorzeniami neurologicznymi , m.in. chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym (SM), po udarach i urazach mózgu. Z programu pobytu i rehabilitacji mogą korzystać również pacjenci po przebytych urazach i zabiegach ortopedycznych.
 

Szczególną cechą naszego ośrodka jest doskonale rozwinięta oferta rehabilitacji ruchowej oraz funkcji poznawczych. W ramach standardowej opłaty za pobyt nasi pacjenci mają zapewnione grupowe i indywidualne zajęcia z psychologiem, neurologopedą, terapeutą zajęciowym oraz fizjoterapeutą. Dodatkowo stan naszych pensjonariuszy nadzorowany jest przez lekarza.


W razie potrzeby i zaleceń lekarskich możliwe jest dodatkowe rozbudowanie indywidualnego programu rehabilitacji.

Personel Zakładu Opieki i Rehabilitacji ułatwia naszym podopiecznym przeniesienie uprawnień lekarza prowadzącego do publicznej przychodni zdrowia przy ul. Chełmskiej (100m od naszej lokalizacji), co ułatwia korzystanie ze świadczeń ubezpieczeniowych ZUS.

Pacjenci mogą również odpłatnie korzystać ze specjalistycznych usług lekarskich i zabiegowych w Przychodni Lekarskiej Akademickiego Centrum Medycznego.


Naszym pensjonariuszom proponujemy pobyty długo- i krótkoterminowe. Nasi pacjenci mieszkają w jedno- lub dwuosobowych pokojach. Mają zapewnione wyżywienie i pełną, całodobową, profesjonalną opiekę medyczną. Wszystkie pomieszczenia spełniają wymagania sanitarne.

Pensjonariusze naszego Zakładu w okresie letnim korzystają z tarasu i alei spacerowej, a w okresie jesienno-zimowym oraz w chłodniejsze dni mają do dyspozycji salę rekreacyjną, w której mogą również przebywać z odwiedzającymi rodzinami i opiekunami.
 

Ze względu na bezpieczeństwo naszych podopiecznych Zakład Opieki i Rehabilitacji jest dozorowany i monitorowany przez pracownika ochrony. Z tych też powodów musimy identyfikować osoby odwiedzające.

 

Kontakt


Zakład Opieki i Rehabilitacji
tel.: 692 297 274
e-mail: zakladopieki@akcemed.pl

 
dom opieki warszawa Vademecum dla starających się o umieszczenie w Zakładzie
 

 

Znajdź nas: 

KONTAKT

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

 
  • TEL.: 692 297 274 (dyrektor placówki)
    pon. - pt. w godz. 7.30 - 15.30
    sob. - niedz. i święta w godz. 9:00 - 17:00
     
  • TELEFON WSPARCIA: 22 559 24 38
    środy od 15.00 - 16.00 dla potrzebujących porady psychologa lub psychoterapeuty
Copyright © 2019 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl