Diagnostyka
Przychodnia Lekarska
Rehabilitacja
Psychologia
Informacje: 692 297 274  zakladopieki@akcemed.pl
CKK | Żegnamy prof. dr. Tadeusza Koźluka

Opinie klientówPodziel się z nami swoją opinią

Wyrażam zgodę na publikację opinni zawartej w formularzu wraz z moim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.


Opinie klientów

17.05.2019
Do Pani Dyrektor i Wszystkich Pracowników,

Chciałam podziękować za pomoc, jaką uzyskała moja Córka po ciężkich i nagłych problemach zdrowotnych.
Indywidualne podejście do pacjenta i pomoc pod każdym względem była szczególnie potrzebna w tym czasie.
Każdy z pracowników zasługuje na wyrazy uznania za swoją pracę i postawę do pacjentów.

dziękuję
BD
11.04.2019
Do Szanownej Pani Dyrektor,

Serdecznie Pani dziękujemy za wspaniałą opiekę nad naszym Tatą. Macie Państwo wspaniały zespół cudownych ludzi, którzy naprawdę z wielkiego serca opiekują się pacjentami. Nasz tata czuł się tutaj bardzo dobrze i gdyby nie jego słaby stan zdrowia byłby tu szczęśliwy. Ogromne podziękowania za opiekę Pani Doktor, Pań Pielęgniarek, Pań i Panów Rehabilitantów oraz wspaniałych Opiekunek.
Córki A i K
05.04.2019
Do Pani Dyrektor i Załogi Zakładu,

Serdecznie dziękujemy za opiekę nad Moją Żoną. Dziękujemy za całokształt pracy jaką wykonali Załoga i Pani Dyrektor. Dziękujemy za okazywanie chorej życzliwości, serdeczności, za okazywanie Jej ogromnej pieczołowitości i bardzo dobrej dbałości o jej wygodę gdy była zmuszona do ciągłego leżenia.
 
Serdecznie dziękujemy
T. i P.
05.03.2019
Droga Pani Dyrektor,

Serdecznie dziękuję za opiekę nad moją mamą podczas dwóch kilkumiesięcznych pobytów. Mama była do ostatnich chwil szczęśliwa.
M.
20.02.2019
Szanowna Pani Dyrektor,
 
na Pani ręce chcę złożyć serdeczne podziękowania za opiekę nad moją mamą dla całego personelu ACM. Szczególne podziękowania dla personelu opiekuńczego, dla pań animatorek z dużej sali i wszystkim rehabilitantom, którzy czuwali nad sprawnością mojej mamy. Szczególne podziękowania dla pani Moniki, psycholog, dzięki której te ciężkie chwile były lepiej zrozumiałe dla mojej mamy i dla mnie.
Dzięki wszystkim wyżej wymienionym moja mama pożegnała ten świat godnie i w przyjaznym otoczeniu.
 
Bardzo dziękuję wszystkim,
A.
10.01.2019
Na ręce Pani Dyrektor Doroty Kotowskiej chciałabym złożyć serdecznie podziękowania za opiekę nad moją Mamą, która przebywała w Państwa ośrodku od kwietnia 2014 roku do grudnia 2018 roku. Szczególne słowa uznania dla Pań Opiekunek z III piętra: p. Grażynki, P. Ewy, p. Reni, p. Ani, p. Ewy, p. Tereski oraz wyjątkowej p. Bogusi za codzienną opiekę. Panie był zawsze miłe, ciepłe, wrażliwe, delikatne i bardzo pomocne.
Również dziękuję paniom psycholog p. Monice, p. Dorocie a także paniom z rehabilitacji.

Z wyrazami szacunku dla całego zespołu Zakładu Opieki i Rehabilitacji ACM
M.
18.06.2018
Pragniemy z całego serca podziękować całemu personelowi: opiekunkom, pielęgniarkom, terapeutom, fizjoterapeutom za opiekę jakiej doznała mama podczas czteroletniego pobytu w Waszym domu, wyrozumiałość i trud włożony w poprawę jej końcowego trudnego już życia. Szczególne podziękowania dla pani Doroty Kotowskiej za nieustającą życzliwość i udzielane wsparcie, kiedy było ciężko.
 
Rodzina
23.03.2018
Szanowna Pani Dyrektor,
 
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom ACM i Opieki, za wspaniałą pełną oddania opiekę nad moją mamą, Stanisławą.
Dziękuję za wielkie serce i uśmiech, który zawsze nas witał i towarzyszył Mamie każdego dnia. Dziękuję za cierpliwość i empatię w opiece nad Mamą.
Dziękuję za ciekawy i zróżnicowany plan dnia, który dostosowany był do jej indywidualnych potrzeb i samopoczucia każdego dnia.
Mama, Stanisława została otoczona profesjonalną opieką medyczną, ale przede wszystkim sercem i dobrocią ludzi tu pracujących.
Wszyscy z ogromnym szacunkiem, spokojem i dobrocią troskliwie, każdego dnia opiekowali się Mamą, co w znaczący sposób poprawiło jej komfort życia.
W imieniu moim i mojej całej Rodziny chciałbym jeszcze raz podziękować za wspaniałą opiekę.

Z wyrazami szacunku i uznania
WG
20.02.2018
Szanowna Pani Dyrektor,

Bardzo, ale to naprawdę bardzo dziękuję za opiekę, bardzo skuteczne leczenie i klimat z jakim tu się spotkałam po raz pierwszy w placówce służby zdrowia. Życzę Pani i za Pani pośrednictwem całemu personelowi- dalszej długiej i owocnej pracy, dużo satysfakcji z pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.
W.M.
14.02.2018
Kierownictwo "Bobrowieckiej",

Swój trzeci pobyt pod Państwa opieką kończę tak jak poprzednio wyrazami wdzięczności za okazaną mi pomoc, serdeczność i codzienną dbałość. Jako lekarz wysoko oceniam wysiłki rehabilitacyjne personelu.
Jeszcze raz dziękuję!
E.B.
05.02.2018
Jutro wychodzę z Ośrodka i jest mi bardzo smutno, bo było mi tu bardzo dobrze. Dziękuję pani Dyrektor za tak dobrany personel. Wszystkie Panie bez względu na funkcje są miłe, uprzejme i uśmiechnięte. Jak wróciłam ze szpitala o 2.00 w nocy czekały na mnie pani pielęgniarka i pani Ania i pomagały mi.

Dziękuję serdecznie za okazane mi serce!
E.K.
11.09.2015
Od 30 czerwca do 11 września 2015 roku doświadczyłam wielkiej życzliwości ze strony całego personelu ACM. Przybywałam tu w sytuacji zdrowotnej wymagającej nie tylko kompetentnej i starannej, ale także życzliwej opieki, która pomogła mi przemóc zarówno pewną zapaść psychiczną jak i w dużym stopniu zaleczyć dotkliwe i bolesne skutki uboczne operacji wstawienia endoprotezy w stawie biodrowym. Wykonywano starannie wszystkie konieczne opatrunki, stosowano naświetlania. O pomoc mogłam zwracać się o każdej porze dnia lub nocy. Oceniam też bardzo wysoko poziom kompetencji zespołu rehabilitacji. Nie tylko uruchomiono mnie i mogę wracać do domu w stanie niezłej sprawności, ale uświadomiono mi wiele słabości i niedostatków mojego stanu fizycznego, z którymi będę mogła walczyć już po powrocie do domu. Trudno mi wskazać osoby wyróżniające się zarówno pod względem kompetencji jak i staranności w wykonywaniu obowiązków. Na pewno takie były. Na pierwszy plan wysuwa się jednak dobrze zorganizowana praca zespołowa poczynając od Pani Dyrektor Kotowskiej i pielęgniarki koordynującej, przez wysoko kwalifikowany personel medyczny po niezmiernie pomocne panie sprzątające.

Wdzięczna za opiekę i doprowadzenie do zdrowia.
Zofia L.
25.08.2015
Dziękuję bardzo Dyrekcji oraz wszystkim Pracownikom Zakłądu Rehabilitacji (w szczególności rehabilitacji), za wspaniałą opiekę nad moim tatą Aleksandrem T., za postawienie go na nogi oraz tchnięcie w niego chęci do życia.

Serdecznie Dziękujemy
 
Agata i Wojciech T.
05.08.2015
Kończy się mój 2-miesięczny pobyt. Chciałabym wyróżnić 2 osoby, które w czasie, gdy potrzebowałam pomocy bardzo mi pomogły. Opiekunka Pani Magdalena, życzliwa pacjentom, fachowa, zawsze mająca czas dla pacjentów. Zawsze uśmiechnięty p. Wiesio zawsze przydatny i chętny. Na pochwałę zasługuje p. Dorota z zajęć terapeutycznych. Osoba ciepła, oddana swojej pracy, bardzo urozmaica pacjentom pobyt na zajęciach.
Pacjentka z pok. 309 Zofia I.
07.11.2014
Kończy się paromiesięczny pobyt mojego Taty (91 lat) w Waszym Ośrodku. Trafił do Was po skomplikowanym złamaniu kości udowej z pęknięciami promienistymi kości = niemożność obciążenia nogi = niemożność chodzenia. Czyli pacjent leżący i wymagający rehabilitacji.
To są moje obserwacje i spostrzeżenia napisane na koniec pobytu Taty:

Czytaj całość TUTAJ
Leszek R.
28.08.2014
Przesympatyczna obsługa na czele z Panią dyrektor zakładu opieki i rehabilitacji. Są pewne niedociągnięcia ale kierownictwo cały czas udoskonala swoje słabe strony. Zadziwił mnie ogrom (i to nawet bardzo drogiego) sprzętu. Z pewnością zakład godny polecenia. Dla mnie dużym plusem była również lokalizacja, pracuje i mieszkam w Warszawie a dzięki usytuowaniu ośrodka na mokotowie praktycznie codziennie byłem w stanie odwiedzić bliską mi osobę, która przebywała w tym ośrodku. Serdeczne pozdrowienia od mamy dla Pań rehabilitantek.
Michał
28.08.2014
Miejsce jak najbardziej godne polecenia, gdyż mój tata znalazł się tam po udarze i po dwóch turnusach prawie doszedł do umiarkowanej funkcjonalności. Dalej uczęszcza tam na rehabilitację, ale bez pobytu stacjonarnego. Z tego co się orientuję mają naprawdę dobry sprzęt rehabilitacyjny. Poza tym dużym plusem placówki jest to, że wszyscy lekarze specjaliści są dostępni na miejscu, więc konsultacja neurologa była w tym samym budynku.
Barbara
28.08.2014
Serdeczność i zaangażowanie personelu w opiekę nad chorymi bardzo mnie ujęła. Babcia odzyskała chęci do życia, otworzyła się na ludzi. Dziękuję
Eliza
Znajdź nas: 

KONTAKT

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

 
  • TEL.: 692 297 274 (dyrektor placówki)
    pon. - pt. w godz. 7.30 - 15.30
    sob. - niedz. i święta w godz. 9:00 - 17:00
     
  • TELEFON WSPARCIA: 22 559 24 38
    środy od 15.00 - 16.00 dla potrzebujących porady psychologa lub psychoterapeuty
Copyright © 2019 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl