Diagnostyka
Przychodnia Lekarska
Rehabilitacja
Psychologia
Punkt Sprzedaży
Sprzętu Medycznego
Rejestracja:  +48 22 559 24 26  zakladopieki@akcemed.pl

Opinie klientów

Warszawa, dn. 05.08.2015

Kończy się mój 2-miesięczny pobyt. Chciałabym wyróżnić 2 osoby, które w czasie, gdy potrzebowałam pomocy bardzo mi pomogły. Opiekunka Pani Magdalena, życzliwa pacjentom, fachowa, zawsze mająca czas dla pacjentów. Zawsze uśmiechnięty p. Wiesio zawsze przydatny i chętny. Na pochwałę zasługuje p. Dorota z zajęć terapeutycznych. Osoba ciepła, oddana swojej pracy, bardzo urozmaica pacjentom pobyt na zajęciach.


 

Pacjentka z pok. 309 Zofia I.

 


 

Warszawa, dn. 25.08.2015
Dziękuję bardzo Dyrekcji oraz wszystkim Pracownikom Zakłądu Rehabilitacji (w szczególności rehabilitacji), za wspaniałą opiekę nad moim tatą Aleksandrem T., za postawienie go na nogi oraz tchnięcie w niego chęci do życia. Serdecznie Dziękujemy.

Agata i Wojciech T.

 


 

Warszawa 11.09.2015
Od 30 czerwca do 11 września 2015 roku doświadczyłam wielkiej życzliwości ze strony całego personelu ACM. Przybywałam tu w sytuacji zdrowotnej wymagającej nie tylko kompetentnej i starannej, ale także życzliwej opieki, która pomogła mi przemóc zarówno pewną zapaść psychiczną jak i w dużym stopniu zaleczyć dotkliwe i bolesne skutki uboczne operacji wstawienia endoprotezy w stawie biodrowym. Wykonywano starannie wszystkie konieczne opatrunki, stosowano naświetlania. O pomoc mogłam zwracać się o każdej porze dnia lub nocy. Oceniam też bardzo wysoko poziom kompetencji zespołu rehabilitacji. Nie tylko uruchomiono mnie i mogę wracać do domu w stanie niezłej sprawności, ale uświadomiono mi wiele słabości i niedostatków mojego stanu fizycznego, z którymi będę mogła walczyć już po powrocie do domu. Trudno mi wskazać osoby wyróżniające się zarówno pod względem kompetencji jak i staranności w wykonywaniu obowiązków. Na pewno takie były. Na pierwszy plan wysuwa się jednak dobrze zorganizowana praca zespołowa poczynając od Pani Dyrektor Kotowskiej i pielęgniarki koordynującej, przez wysoko kwalifikowany personel medyczny po niezmiernie pomocne panie sprzątające.

Wdzięczna za opiekę i doprowadzenie do zdrowia.

Zofia L.

 


 

Kończy się paromiesięczny pobyt mojego Taty (91 lat) w Waszym Ośrodku. Trafił do Was po skomplikowanym złamaniu kości udowej z pęknięciami promienistymi kości = niemożność obciążenia nogi = niemożność chodzenia. Czyli pacjent leżący i wymagający rehabilitacji.

 

To są moje obserwacje i spostrzeżenia napisane na koniec pobytu Taty:

 

Pierwszy kontakt telefoniczny miałem w rejestracji z Panią Magdaleną Rzeńca : osoba młoda, otwarta, sympatyczna; odpowiedziała mi na wszystkie pytania a po moim przyjeździe oprowadziła po Ośrodku : pokazała pokoje pobytowe, sale ćwiczeń, zajęć i rehabilitacji. Później, podczas pobytu, zawsze ilekroć potrzebowałem znaleźć naszego rehabilitanta, pomagała mi i to skutecznie.

[...]

Leszek R.
 

Czytaj całość

 


 

Przesympatyczna obsługa na czele z Panią dyrektor zakładu opieki i rehabilitacji. Są pewne niedociągnięcia ale kierownictwo cały czas udoskonala swoje słabe strony. Zadziwił mnie ogrom (i to nawet bardzo drogiego) sprzętu. Z pewnością zakład godny polecenia. Dla mnie dużym plusem była również lokalizacja, pracuje i mieszkam w Warszawie a dzięki usytuowaniu ośrodka na mokotowie praktycznie codziennie byłem w stanie odwiedzić bliską mi osobę, która przebywała w tym ośrodku. Serdeczne pozdrowienia od mamy dla Pań rehabilitantek.

Michał

 


 

Miejsce jak najbardziej godne polecenia, gdyż mój tata znalazł się tam po udarze i po dwóch turnusach prawie doszedł do umiarkowanej funkcjonalności. Dalej uczęszcza tam na rehabilitację, ale bez pobytu stacjonarnego. Z tego co się orientuję mają naprawdę dobry sprzęt rehabilitacyjny. Poza tym dużym plusem placówki jest to, że wszyscy lekarze specjaliści są dostępni na miejscu, więc konsultacja neurologa była w tym samym budynku.

Barbara

 


 

Serdeczność i zaangażowanie personelu w opiekę nad chorymi bardzo mnie ujęła. Babcia odzyskała chęci do życia, otworzyła się na ludzi. Dziękuję

Eliza

 


 

Jeśli chcesz się podzielić swoimi opiniami to zapraszamy do przesyłania ich na adres informacja@akcemed.pl

Znajdź nas: 

KONTAKT

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
 

 • REJESTRACJA MEDYCZNA ACM
  TEL.: 22 559 24 26

  pon.- czw. w godz. 7:00 - 20:00
  pt. w godz. 7:00 - 18:00
   
 • TEL.: 692 297 274
  pon. - pt. w godz. 7.30 - 15.30
  sob. - niedz. i święta w godz. 9:00 - 17:00
   
 • TELEFON WSPARCIA: 22 559 24 38
  środy od 15.00 - 16.00 dla potrzebujących porady psychologa lub psychoterapeuty
Copyright © 2017 - Akademickie Centrum Medyczne w Warszawie.
Wykonanie: www.jellinek.pl